Sport
6:07 pm

Piše D. L.

U petom kolu engleske Premier League Tottenham je na svom terenu pobijedio Sheffield United 2:1.

Prvi pogodak na susretu postigao je u 73. minuti Nizozemac Gustavo Hamer

Za izjednačenje je u 98. minuti susreta poentirao Richarlison na asistenciju Ivana Perišića nakon kornera, a samo tri minute kasnije Dejan Kuluševski pogodio je za domaće slavlje.

Video Perišićevog centaršuta i izjednačujućeg pogotka možete pogledati OVDJE.

U 104. minuti drugi žuti karton zaradio je Oliver McBurnie.

Perišić je u igru ušao u 80. minuti.

Tottenham je još uvijek neporažen te zauzima drugo mjesto u ukupnom poretku. S druge strane Sheffield još uvijek ne zna za pobjedu te se nalaze na sedamnaestom mjestu.

U sljedećem kolu Tottenham gostuje kod rivala Arsenala, dok Sheffield dočekuje Newcastle.