10:56 pm

ZANIMLJIVA CRTICA: Dinamovac nakon gola otrčao u zagrljaj hajdukovcu

Piše D. F.

Igrala se 86. minuta utakmice u Velikoj Gorici. Hajduk je vodio 1:0, a onda je Dino Štiglec zabio za 1:1. Do kraja je Gorica golom Jurića u 92. minuti stigla do potpunog preokreta. No, situacija nakon izjednačujućeg gola Gorice posebno je zanimljiva.

Štiglec je nakon pogotka otrčao prema klupi Gorice. I to u zagrljaj rezervnom vrataru Boži Radoševiću. Štiglec kao rođeni Zagrepčanin i dinamovac leti u zagrljaj velikom hajdukovcu.

Štiglec i Radošević dobri su prijatelji i izvan terena, a međusobna podbadanja o dva najveća hrvatska rivala dio su njihove svakodnevnice.