11:22 pm

Tudor nastavio niz bez poraza u Ligue 1

Marseille našeg Igora Tudora je u sedmom kolu francuske Ligue 1 na Velodromeu svladao Lille 2:1.

Poveli su gosti pogotkom Brazilca Ismailyja u 12. minuti susreta. Alexis Sanchez još jednom se pokazao kao sjajno pojačanje za francuskog velikana nakon što je poentirao za izjednačenje u 26. minuti.

Sredinom drugog dijela Samuel Gigot je na asistenciju Seada Kolašinca doveo domaću momčad u zasluženu prednost.

Ovom pobjedom momčad Igora Tudora nastavila je niz bez poraza u Ligue 1. U prvih sedam kola upisali su čak šest pobjeda i jedan remi. Nalaze se na drugom mjestu s istim brojem bodova kao i vodeći PSG. Lille je zauzeo šesto mjestu u ukupnom poretku.

U sljedećem kolu Marseille na svom terenu igra protiv Stade Rennaisa, dok Lille dočekuje Toulouse.

Igor Tudor će prije ogleda sa Stade Rennaisom svoju momčad trebati pripremiti za utakmicu Lige prvaka protiv Eintrachta iz Frankfurta.