5:50 pm

FOTOGALERIJA: Remi u dalmatinskom derbiju!

Piše D. L.

U sedmom kolu SuperSport Prve nogometne lige Dugopolje je na stadionu Hrvatskih vitezova remiziralo sa Solinom 1:1.

Prvi pogodak na susretu postigli su domaćini u 41. minuti kada je glavom pogodio Dražen Bagarić.

U posljednjoj minuti prvog dijela Šimun Hrgović se sjajno oslobodio svog čuvara i preciznim centaršutom pronašao Ibrahima Kargba koji je poentirao za izjednačenje.

Od hajdukovaca koji imaju pravo nastupa za Solin danas su od prve minute krenuli Borna Buljan i Šimun Hrgović, dok su s klupe ušli Roko Brajković i Niko Đolonga

Gergo Lovrencsics danas je prvi put bio dio početne postave Solina te je igrao do 64. minute.

U turbulentnom tjednu za Solin u kojem su smijenili trenera Marka Lozu i sportskog direktora Vika Lalića uspjeli su predvođeni trenerom Goranom Granićem osvojiti bod kod zahtjevnog protivnika koji trenutno zauzima drugu poziciju u ukupnom poretku.

Solin se trenutno nalazi na devetom mjestu tablice.

U sljedećem kolu Dugopolje gostuje kod Šibenika, dok Solin dočekuje Croatiju iz Zmijavaca.