9:41 pm

Nakon senzacije u Europi su opet preokrenuli i slavili golom u 92. minuti!

Piše B. D.

Zrinjski je na svom terenu pobijedio Željezničar sa 2:1 u utakmici 8. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Poveli su gosti golom Jašarevića u 30. minuti, a u završnici je uslijedio preokret. Najprije je izjednačio Jakovljević u 77. minuti pogotkom glavom, da bi u sudačkoj nadoknadi, u 92. minuti Bilbija dodao za Mišića, koji je sa šest metara loptu poslao u mrežu..

Zrinjski je tako nakon čuda u prvom kolu skupine Konferencijske lige, kada je nakon 0:3 protiv AZ Alkmaara stigao do pobjede od 4:3, opet uspio preokrenuti rezultat i stanje na terenu, te je osvojio važna tri boda u domećem prvenstvu