9:27 pm

Premierliga: City pogotkom u sudačkoj nadoknadi preuzeo vrh ljestvice

Manchester City je u 15. kolu engleske Premierlige u dramatičnom susretu svladao na svom terenu Fulham 2:1.

Julian Alvarez je u 17. minuti doveo domaćine u vodstvo. U 26. minuti je Joao Cancelo skrivio jedanaesterac i dobio crveni karton, a dvije minute poslije je precizan iz penala bio Andreas Perreira za 1:1. ‘Građani’ su bili u teškoj situaciji s igračem manje, ali su ipak uspjeli iščupati pobjedu. U petoj minuti sudačke nadoknade drugog djela je zabio najbolji strijelac lige Erling Haaland za veliko slavlje na Etihadu.

Ovom pobjedom je Manchester City preskočio Arsenal barem do sutra, kada ‘topnici’ gostuju na Stamford Bridgeu kod Chelsea.