9:18 pm

Hugo Lloris: Uvijek je okrutno biti na gubitničkoj strani

Nakon što su u dramatičnom finalu nakon 3:3 u 120 minuta, na penale izgubili 2:4, pred kamere je izašao kapetan Francuske, vratar Hugo Lloris.

Nismo se pojavili u prvom poluvremenu, ali nismo odustajali. Vratili smo se, zaista smo dali sve od sebe na ovom natjecanju. Nažalost smo poraženi na penale. Uvijek je okrutno biti na pogrešnoj strani. Utakmica je mogla otići u oba smjera. Imali smo veliku priliku na samom kraju, u 120. minuti. Čestitam Argentincima, odigrali su sjajan turnir. Utakmica je zaista bila dostojna finala – zaključio je kapetan Francuske.