9:32 pm

Premierliga: Brentford šokirao još jednog velikana

U 19. kolu engleske Premierlige, Brentford je ponovno šokirao jednog od velikana engleskog nogometa. Nakon što su ove sezone već svladali Manchester United 4:0 i Manchester City 2:1, sada su slavili i protiv Liverpoola. Brentford je ‘redse’ na svom terenu pobijedio 3:1.

Domaćina je u vodstvo doveo branič Liverpoola Ibrahima Konate autogolom u 19. minuti. Na 2:0 je povisio Yoane Wissa u 42. minuti. Nadu ‘redsima’ je vratio Alex Oxlade – Chamberlain pogotkom u 50. minuti, ali je pobjedu Brentforda osigurao Bryan Mbuemo u 84. minuti.

Ovim porazom je Liverpool ostao na sedmoj poziciji s 28 bodova, dok je Brentford mjesto iza njega s 26 bodova.