11:01 pm

Inter ostao bez bodova u 93. minuti

Piše D. L.

U 17. kolu talijanske Serie A, Monza je na svom terenu remizirala s Interom 2:2.

Poveo je Inter već u 10. minuti preko Mattea Darmiana, ali su domaćini samo minutu kasnije izjednačili pogotkom Patricka Ciurrije.

Sredinom prvog dijela poentirao je Lautaro Martinez nakon što je pogriješio domaći stoper na posudbi iz Arsenala Pablo Mari. Argentincu je ovo osmi ligaški pogodak ove sezone.

Monza je u 93. minuti ponovno izjednačila, a ovoga puta strijelac je bio Luca Caldirola, bivši Interov igrač.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije bio u sastavu zbog manje ozljede.

Inter je u posljednjih devet utakmica u Seriji A ostvario sedam pobjeda uz jedan remi i poraz te su trenutno četvrti u ukupnom poretku. Monza je i dalje trinaesta.