11:59 pm

Premierliga: Chelsea pretrpio novi poraz, Joao Felix dobio crveni karton na debiju

Chelsea je u zaostalom susretu engleske Premierlige poražen na gostovanju kod gradskog rivala Fulhama 1:2.

Bivši igrač Chelsea Willian je doveo domaćina u vodstvo u 25. minuti. Kalidou Koulibaly je izjednačio rezultat u 47. minuti. Stvari su pošle po zlu za Chelsea u 58. minuti, kada je njihovo najnovije pojačanje Joao Felix dobio crveni karton. Fulham je igrača više iskoristio u 73. minuti, kada je konačni rezultat postavio Carlos Vinicius. Mateo Kovačić je igrao za goste do 79. minute.

Chelsea je tako ostao na desetom mjestu sa samo jednom pobjedom u posljednjih devet utakmica u svim natjecanjima, te se njihovom treneru Grahamu Potteru opasno trese stolica.