10:53 pm

Atalanta pala s dva igrača manje

Piše D. L.

U 21. kolu talijanske Serie A, Sassuolo je na svom terenu svladao Atalantu 1:0.

Prvo poluvrijeme obilježila je 30. minuta u kojoj je glavni sudac Matteo Marcenaro pokazao izravni crveni karton Atalantinom Joakimu Maehleu

Sassuolo je sredinom drugog dijela iskoristio prednost igrača više te došao u prednost preko Armanda Laurientea

U posljednjoj minuti utakmice Atalanta je ostala s još jednim igračem manje. Crveni karton zaradio je Luis Muriel

Mario Pašalić u igru je ušao u 67. minuti susreta.

Sassuolo je tako zadao momčadi iz Bergama prvi ligaški poraz u 2023. godini i zasjeo na petnaesto mjesto tablice. Atalanta je ostala na petoj poziciji.

U sljedećem kolu Atalanta gostuje kod Lazia, a Sassuolo kod Udinesea.