Sport 365
10:42 pm

Jurićev Torino poražen u gradskom derbiju

Piše A.T.

Juventus je u 24. kolu Serie A na svom terenu pobijedio u gradskom derbiju Torino 4:2. Iako su gosti dva puta vodili, nisu uspjeli doći do povijesne prve pobjede na novom stadionu Juventusa.

Momčad Ivana Jurića je povela već u drugoj minuti preko Yanna Karamoha. Juventus je izjednačio pogotkom Juana Cuadrada u 16. minuti. Torinu je novo vodstvo donio Antonio Sanabria golom u 43. minuti, ali Juve se opet vratio u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, kada je zabio Danilo. Vodstvo je ‘staroj’ dami donio Bremer u 71. minuti, a konačni rezultat je postavio Adrien Rabiot u 81. minuti.

Juventus se ovom pobjedom probio na sedmo mjesto s 35 bodova, dok je Torina na desetom mjestu s 31 bodom.