4:56 pm

Remi Lokomotive i Gorice u Kranjčevićevoj

Piše D. L.

U jedanaestom kolu SuperSport HNL-a Lokomotiva je u Kranjčevićevoj remizirala s Goricom 1:1.

U prvom poluvremenu smo gledali dosta oprezan nogomet s obje strane bez preuzimanja velikog rizika u napadu.

U drugom dijelu utakmica se otvorila. Prvi pogodak na susretu postigla je Lokomotiva preko Indrita Tucija. Mladi albanski napadač je zapucao, a Ivan Banić loše reagirao i lopta je završila u mreži.

Gorica je do izjednačenja došla u 77. minuti kada je Momčilo Raspopović ubacio, a Tim Matavž precizno pogodio glavom.

Treba nadodati kako su Gorici u drugom poluvremenu poništena dva pogotka zbog zaleđa. U prvom navratu strijelac je bio Mario Maloča u 73. minuti, a u drugom Sven Blummel u 87., ali nakon VAR provjere odlučeno je kako se u obje situacije radilo o nedozvoljenoj poziciji.

Momčad Silvija Čabraje trenutno se nalazi na sedmom mjestu, dok je Gorica još uvijek četvrta u ukupnom poretku.

U sljedećem kolu Lokomotiva gostuje kod Varaždina, dok u Veliku Goricu stiže Dinamo.