10:52 pm

Juranovićev Union Berlin eliminiran iz Europske lige

U uzvratnom susretu osmine finala Europske lige, Union Berlin je na gostovanju kod Royal Union SG-a poražen 3:0, te je s ukupnih 6:3 eliminiran iz natjecanja.

Domaćin je poveo u 18. minuti, kada je pogrešku gostujuće obrane iskoristio Teddy Teuma. Drugi pogodak je zabio Jean Lazare Amani u 63. minuti. Gosti su praktički ostali bez šanse u 80. minuti, jer je drugi žuti karton dobio Janik Haberer. Konačni rezultat je postavio Loic Lapoussin u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Bivši igrač Hajduka Josip Juranović je igrao za Union Berlin do 74. minute.