4:55 pm

PRVA NL Remi Solina, pogodak igrača Hajduka

Piše D. F.

U posljednjem susretu devetog kola Prve NL Solin je na gostovanju odigrao 1:1 s Dubravom.

Solin je odlično otvorio utakmicu, poveli su već u četvrtoj minuti golom Roka Brajkovića. Dubrava je do izjednačenja stigla u 17. preko Marka Ivanovića koji je zabio iz jedanaesterca.

Domaći su od 49. minute ostali s igračem manje. Drugi žuti karton zaradio je Nigerijac Okenne, ali unatoč brojčanoj prednosti Solin nije uspio doći do tri boda.

Posljednje slavlje u prvenstvu Solin je ostvario početkom rujna protiv Orijenta (4:1). Od tada su u pet susreta osvojili samo tri boda.