7:55 pm

Asistencija Balića u pobjedi Banske Bystrice

Andrija Balić je nastavio sa sjajnim igrama u Slovačkoj. U prethodne tri utakmice je upisao četiri gola, a danas je upisao i asistenciju u pobjedi njegove Banske Bystrice nad Podbrezovom na svom terenu 3:1 u trećem kolu doigravanja slovačke Fortuna lige.

Domaćin je u vodstvo došao u 34. minuti, kada je Michal Fasko poentirao upravo na Balićevu asistenciju. Samo četiri minute kasnije, Robert Polievka je povećao vodstvo Banske Bystrice. Za goste je smanjio Daniel Pavuk u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena , a konačni rezultat je postavio Martin Rymarenko u 85. minuti.