12:02 am

Bayern ispao iz kupa golom u petoj minuti sudačke nadoknade

Bayern je šokantno ispao iz njemačkog kupa. U četvrtfinalu su na Allianz Areni su poraženi od Freiburga 1:2.

Domaćin je poveo u 19. minuti golom Dayota Upamecana, no gosti su se vratili u 27. minuti preko Nicolasa Hoflera. Konačmni rezultat, koji je šokirao Bavarce, je postavio Lucas Holer u petoj minuti sudačke nadoknade iz penala. Josip Stanišić nije ulazio u igru za Bayern.

Tako je u drugoj utakmici na klupi Bayerna Thomas Tuchel upisao prvi poraz, koji se pokazao skup, budući da je Bayern ispao iz utrke za jedan trofej.