6:46 pm

Dva gola Ljubičića, zabio još jedan bivši prvotimac Hajduka!

Piše B. D.

Rapid je na svom terenu odigrao 3:3 protiv LASK-a, a zanimljivost je da su na obe strane strijelci bili bivši igrači Hajduka.

Domaćini iz Beča su poveli u 15. minuti preko Lukasa Grgića, a onda je Marin Ljubičić s dva pogotka, u 22. i 72. minuti, preokrenuo rezultat.

Završnica je bila posebno uzbudljiva, u 78. minuti je Sattlberger kod domaćih dobio crveni karton, da bi Grull iz kaznenog udarca u 91. minuti izjednačio.

No, to nije bio kraj uzbuđenjima, u 96. je Husein Balić opet donio prednost LASK-u, no samo minutu kasnije, u 97. na drugoj strani je pogodio Gale za konačan rezultat.