4:54 pm

FOTOGALERIJA: Remi Solina, poraz Croatije

Piše D. L.

U desetom kolu Prve nogometne lige Solin je na stadionu Hrvatski vitezovi remizirao s Jarunom 1:1, dok je Croatia Zmijavci u Gradskom vrtu deklasirana od Zrinskog 4:0.

Među strijelce na utakmici u Dugopolju prvi se upisao Ivan Ćubelić u 39. minuti. Jarun je do izjednačenja stigao u 48. minuti susreta preko Josipa Tadića.

Osim strijelca Ćubelića, od hajdukovaca s pravom nastupa za Solin od prve minute krenuo je i Šimun Hrgović.

Gergo Lovrencsics također je pronašao mjesto među prvom jedanaestorkom Gorana Granića.

Od samog početka utakmice u Osijeku Zrinski je krenuo silovito. Već u desetoj minuti vodili su s 2:0. Do kraja susreta postigli su još dva pogotka za konačan rezultat 4:0.

Solin se trenutno nalazi na desetom mjestu, a Croatia je još uvijek posljednja u ukupnom poretku.

U sljedećem kolu Solin gostuje kod Vukovara, dok Croatia dočekuje Orijent.