Sport
11:18 am

Momčad bivšeg trenera Splita kreirala nevjerojatan preokret

Piše D. F.

Nevjerojatan preokret dogodio se u četvrtom kolu košarkaškog prvenstva Poljske. Torun kojeg vodi Srđan Subotić na domaćem terenu je s 83:82 svladao Czarni Slupsk. No, to ne bi bilo ništa čudno da gosti nisu većim dijelom utakmice imali veliku prednost. U 16. minuti bilo je 18:42?!

Pet i pol minuta prije kraja rezultat je bio 57:77, a onda je uslijedio nevjerojatan preokret Toruna. Tri sekunde prije kraja Amerikanac Diggs zabio je za veliko slavlje Subotićeve momčadi. Važnu ulogu u pobjedi Toruna imao je i bivši igrač Splita Goran Filipović, zabio je 14 poena.

To je druga pobjeda za Torun, a uz to imaju i dva poraza.

U Torunu je prije dvije sezone odličan posao radio Ivica Skelin, sadašnji trener belgijskog Antwerpena.