10:32 am

Mladi veznjak Hajduka zaigrao za reprezentaciju

Piše D. F.

Ivan Ćubelić zaigrao je za mladu reprezentaciju Hrvatske do 20 godina.

Mlada hrvatska reprezentacija pod vodstvom Mladena Ivančića i Sergeja Milivojevića u Velikoj Gorici je remizirala s Kinom (1:1).

Kinezi su vodili 1:0 golom Zhua Qivena u 69. minuti, a Hrvatska je izjednačila pogotkom Ševelja u 92. minuti.

Mladi veznjak Hajduka zaigrao je u drugom poluvremenu, ušao je u igru umjesto Ante Palaverse

Hrvatska: Kovačević, Smolčić (od 46. Janković), Jureškin, Jelenić (od 46. Katinić), Soldo (od 46. Ševelj), Palaversa (od 46. Ćubelić), Crnac (od 46. Lisica), Liber (od 46. Galešić), Barišić (od 46. Goričan), Stojković (od 82. Valinčić), Šego (od 46. Špeljak).