10:54 am

Pobjeda juniora Hajduka na startu nove sezone

Piše D. F.

U prvom kolu NL za juniore Hajduk je kao gost svladao Dugopolje s 2:1.  Hajduk je do prednosti mogao u 33. minuti, ali je jedanaesterac Lovre Lončara obranio Mihanović

Devet minuta kasnije Noa Skoko je efektno naciljao s ruba šesnaesterca za vodstvo Hajduka.  U 50. minuti sjajno je za domaće pogodio Smodlaka i izjednačio na 1:1. Pogodak za tri boda momčadi Tonija Golema zabio je Lončar u 60. minuti.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, iako je Dugopolje imalo nekoliko vrlo dobrih prigoda.  U 89. minuti isključen je Hajdukov stoper Domagoj Begonja, zaradio je drugi žuti karton.