3:33 pm

Drugi pogodak sezone za nekadašnjeg napadača Hajduka

Piše D. F.

Ivan Prtajin zabio je pogodak u četvrtom kolu druge njemačke lige. Njegov Wehen poražen je na gostovanju u Nurnbergu (2:1).

Nekadašnji napadač Hajduka doveo je Wehen u vodstvo u 56. minuti, no domaći su uspjeli preokrenuti golovima Gyameraha u 69. Wanderkera iz jedanaesterca u 76. minuti.

Utakmica je bila vrlo žustra, podijeljeno je osam žutih i čak tri crvena kartona (jedan domaćinu, dva Wehenu).

Prtajinu je ovo bio drugi pogodak sezone, a Wehen je nakon remija i dvije pobjede ubilježio i prvi poraz. Za Wehen je igrao i Franko Kovačević, u igru je ušao u 82. minuti.