10:29 pm

Mlakar debitirao za Pisu, gol hrvatskog napadača

Piše D. F.

Jan Mlakar debitirao je za Pisu. U trećem kolu talijanske druge lige (Serie B) Pisa je na domaćem terenu poražena od Parme 1:2.

Parma je do prednosti stigla u 14. minuti golom Bonnyja, a u 28. je Pisa ostala s igračem manje nakon što je izravni crveni karton zaradio Leverbe. U 56. minuti snage na terenu su izjednačene. Drugi žuti karton zaradio je Parmin Coulibaly.

Pisa je do izjednačenja stigla u 84. minuti golom Valotija iz jedanaesterca. No, to nije bio kraj uzbuđenjima. U 95. minuti nekadašnji napadač Rijeke i bivši hrvatski reprezentativac Antonio Čolak zabio je za pobjedu Parme.

Mlakar je odigrao cijeli susret za Pisu, dok je Roko Jureškin u igru ušao u 72. minuti.