7:27 pm

Pobjeda mlade reprezentacije, igrač Hajduka odigrao cijeli susret

Piše D. F.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine ostvarila je drugu pobjedu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2025. godine. Izabranici Dragana Skočića u Velikoj Gorici su s 2:0 svladali Bjelorusiju.

Pogotke za Hrvatsku postigli su Luka Sučić u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena te Martin Baturina u 55. minuti.

Cijeli susret za mladu hrvatsku vrstu odigrao je Niko Sigur, i to u veznom redu. Prije nekoliko dana Sigur je u utakmici protiv Grčke igrao na poziciji desnog beka.

Hrvatska je trenutno drugoplasirana u skupini G sa sedam bodova u tri utakmice. Vodeći je Portugal koji ima sve tri pobjede.