5:57 pm

Ljubičić ušao, zabio, a onda izašao zbog ozljede, Hrvatska u završnici ostala bez pobjede!

Piše D. F.

Mlada reprezentacija Hrvatske do 21 godine odigrala je 2:2 s Grčkom u Tripoliju u susretu drugog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2025. godine.

Grci su poveli u 11. minuti golom Sourlisa, a Hrvatska je izjednačila pogotkom Hodže u 23. minuti.

Prednost izabranicima Dragana Skočića donio je Marin Ljubičić golom u 66. minuti. Dvije minute ranije Ljubičić je ušao u igru, a iz igre je morao izaći u 85. minuti nakon što je ozlijedio gležanj lijeve noge.

Grčka je izjednačila golom Koutsiasa u 89. minuti.

Cijeli susret za mladu hrvatsku vrstu odigrao je Niko Sigur i to na poziciji desnog beka.

Hrvatska: Čavlina, Perković, Katinić (od 46. Bukvić), Tikvić (od 46. Grozdanić), Sigur, Hodža, Sučić, Baturina, Vidović (od 71. Biuk), Šimić, Frigan (od 64. Ljubičić, od 86. Ivanović).

Iduću utakmicu Hrvatska igra 17. listopada u Velikoj Gorici protiv Bjelorusije.