7:06 pm

Nesuđeni hajdukovac zabio Ronaldu, Brozoviću i društvu!

Piše D. F.

Virgil Misidjan proteklog je ljeta bio na listi želja Hajduka, no nizozemski ofenzivac odlučio se na odlazak u Saudijsku Arabiju. Potpisao je za Al Tai kojeg je donedavno vodio Krešimir Režić

U osmom kolu saudijskog prvenstva Al Tai je poražen na domaćem terenu (1:2) od Al Nassra, a Misidjan je zabio prvi pogodak sezone.

Al Nassr je poveo u 32. minuti golom Talisce, a na 1:1 izjednačio je Misidjan u 79. Ipak, iznenađenje je spriječio Cristiano Ronaldo golom iz jedanaesterca u 87. minuti. Marcelo Brozović igrao je za Al Nassr do 92. minute.

Al Tai je ubilježio i drugi poraz pod vodstvom novog trenera, Rumunja Laurentia Reghecampfa.