7:48 pm

Prvi poraz Dugopolja

Piše D. L.

U šestom kolu SuperSport Prve nogometne lige Vukovar je na svom terenu porazio Dugopolje 3:0.

Domaćin je sve pogotke postigao u drugom dijelu. Prvo je u 60. poentirao Torles Knoll, a zatim dvije minute kasnije Vanja Pelko. Konačan rezultat svojim drugim pogotkom na susretu postavio je Knoll u posljednjoj minuti.

Vukovar je nakon dva poraza na početku sezone upisao četiri uzastopne pobjede i trenutno se nalaze na drugom mjestu u ukupnom poretku. Momčad Borisa Pavića danas je doživjela svoj prvi ovosezonski poraz te trenutno zauzima četrvto mjesto s bodom manje od današnjeg protivnika.

U sljedećem kolu Vukovar gostuje u Zmijavcima kod Croatije, dok Dugopolje dočekuje Solin.