10:22 pm

Bilić slavio u gostima

Piše D. L.

U šestom kolu saudijskog prvenstva Al-Fateh, Slavena Bilića, u gostima je slavio protiv Al-Khaleeja 3:1.

Gosti su sjajno otvorili susret pogocima Mourada Batne u 10. i 13. minuti. Marokanac je ove sezone u prvih šest utakmica upisao pet pogodaka i jednu asistenciju što ga čini najefikasnijim igračem Bilićeve momčadi.

Treći pogodak za Al-Fateh u 66. minuti je postigao Sofiane Bandebka.

U 81. minuti drugi žuti karton zaradio je Ali Mukhtar i pritom skrivio kazneni udarac. Najstrožu kaznu iskoristio je Fabio Martins i tako postavio konačan rezultat.

Al-Fateh trenutno zauzima petu poziciju u ukupnom poretku, dok se Al-Khaleej nalazi na dvanaestom mjestu.

U sljedećem kolu Bilićeva momčad gostuje kod jednog od favorita za osvajanje naslova Al-Ittihada, dok Al-Khaleej gostuje kod novopečenog prvoligaša Al Akhdooda.