7:34 am

Siguru cijela utakmica, Ljubičić strijelac

Piše D. L.

U sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo Hrvatska U-21 reprezentacija u gostima je slavila kod Farskih Otoka 4:2.

Hrvatska je povela u 18. minuti nakon što je Mateo Lisica ubačajem pronašao Roka Šimića koji je spretno pogodio pored domaćeg vratara Arija Petersena

Na samom kraju prvog dijela Hrvatska je povećala svoju prednost pogotkom Veldina Hodže

Treći gol za Hrvatsku postigao je Dion Drena Beljo u 75. minuti susreta. Farski otoci su pogotcima Guttija Dahla-Olsena u 78. i 85. minuti smanjili gostujuću prednost. Hrvatsku pobjedu potvrdio je Marin Ljubičić u 93. minuti susreta.

Niko Sigur odigrao je cijelu utakmicu.

Momčad Dragana Skočića u prvoj utakmici kvalifikacija ostvarila je prvu pobjedu te trenutno zauzima četvrto mjesto tablice jer su ostale ekipe već odigrale dvije ili tri utakmice.

Sljedeći ogledi na rasporedu su sredinom listopada. Hrvatska će prvo u goste Grčkoj, a zatim dočekuju Bjelorusiju.