6:27 pm

Pobjeda Solina, remi Croatije

Piše D. L.

U četvrtom kolu Prve nogometne lige Solin je na domaćem terenu svladao Orijent 4:1.

Prvi pogodak na susretu postigao je domaći napadač Mehdi Ouamri u šestoj minuti. Četiri minute kasnije Orijent je izjednačio preko Andrije Bubnjara

Sredinom drugog dijela Solin je obnovio prednost pogotkom Dina Kapitanovića, a do kraja susreta u strijelce su se upisali Antonio Kaćunko u 86. i ponovno Mehdi Ouamri u 91. minuti.

Od hajdukovaca pod dvojnom registracijom za Solin su danas nastupili Borna Buljan, Šimun Hrgović i Niko Đolonga.

Danas je i Croatia iz Zmijavaca odigrala svoju utakmicu četvrtog kola u kojoj je s Bijelim Brdom remizirala 0:0.

Solin se trenutno nalazi na osmom mjestu, Orijent zauzima posljednju poziciju, dok je Croatia deveta u ukupnom poretku.