10:45 am

Piše D. F.

Marijan Budimir ostvario je i drugu pobjedu na klupi Širokog Brijega. Nakon pobjede na gostovanju u Posušju (2:1), u drugom kolu Premijer lige BIH, Široki je na domaćem terenu s 1:0 bio bolji od Tuzle City. Jedini pogodak na susretu zabio je Božo Musa u 34. minuti.

Marko Capan odigrao je za Široki svih 90 minuta, dok je Jere Vrcić u igru ušao u 68. minuti.

Budimir nije skrivao zadovoljstvo nakon pobjede, a njegov govor u svlačionici iza utakmice postao je pravi hit.

– Prvo poluvrijeme top. Drugo smo mali pali. Ali, srce i muda. Bravo. Čestitke svima. Treba dobiti utakmicu kad je teško i kad patimo. Trebamo bit jedan uz drugoga. Drugi put će netko tebe izvući – rekao je Budimir nakon čega je uslijedila pjesma

Kako je to izgledalo pogledajte u priloženom videu.