10:53 pm

KIKS DINAMA: Gosti odnijeli bod iz Maksimira!

Piše B. D.

Dinamo i Gorica su odigrali 0:0 u utakmici 3. kola SuperSport HNL-a. Bila je to loša partija momčadi trenera Bišćana i veliki kiks na domaćem terenu. Junak gostujuće momčadi s nekoliko sjajnih intervencija je bio vratar Banić.

Prije toga je Slaven Belupo na svom terenu svladao Rudeš sa 3:2. Povela je domaća momčad preko Crnca u 44. minuti, izjednačio je Latković u 45., a potom je Međimorec golovima u 56. i 74. minuti osigurao Slavenu prednost. Do kraja je Tomečak ublažio poraz golom u 78. minuti. Momčad Roberta Prosinečkog tako i nakon trećek kola još nema ni boda.