11:01 pm

West Ham golom u 90. minuti osvojio Konferencijsku ligu

West Ham je u finalu Konferencijske lige na Fortuna Areni u Pragu svladao Fiorentinu 2:1 nakon dramatičnog gola u 90. minuti.

West Ham je poveo u 62. minuti pogotkom Saida Benrahme iz penala. Samo pet minuta poslije, Fiorentina je izjednačila golom Giacoma Bonaventure. Kada se već činilo da će utakmica otići u produžetke, Jarrod Bowen je pobjegao obrani Fiorentine i zabio gol vrijedan trofeja. Momčad Davida Moyesa će zahvaljujući ovom trijumfu sljedeće sezone igrati u Europskoj ligi.

Ovo je West Hamu drugi europski trofej, prethodno su 1965. godine u finalu Kupa pobjednika kupova svladali Munchen 1860.