Sport 365
11:18 am

Kultni njemački klub visoko poražen u doigravanju za Bundesligu

Piše A.T.

HSV je u prvoj utakmici doigravanja za ulazak u Bundesligu visoko poražen na gostovanju kod Stuttgarta 0:3.

Konstantinos Mavropanos je doveo domaćina u vodstvo već u prvoj minuti. Na 2:0 je povisio Josha Vagnoman u 51. minuti, a konačni rezultat je tri minute kasnije postavio Serhou Guirassy. Igrač HSV-a Anssi Suhonen je u 69. minuti dobio crveni karton, ali Stuttgart nije uspio povećati svoje vodstvo. Hrvatski reprezentativac Borna Sosa je odigrao cijeli susret za Stuttgart, i asistirao je za prvi i treći gol.

Uzvrat je na rasporedu u ponedjeljak u 20.45 u Hamburgu.