7:33 pm

KRAJ: Pobjeda Dinama u Makarskoj

Piše D. F.

U prvom susretu polufinala doigravanja malonogometnog prvenstva Hrvatske, Novo Vrijeme od 19.30 sati u Makarskoj igra protiv Futsal Dinama.

Novo Vrijeme: Bašković, Herceg, Sesar, Suton, Gašpar, Barbarić, Vuković, Rafinha, Horvath, Jelavić, Kazazić, Jefferson, Musinov, Juretić.

Futsal Dinamo: Piplica, Pavlić, Perić, Postružin, Mužar, Čekol, Konsuo, Šućur, Vučković, T. Novak, Dekanić, Zonjić, F. Novak.

1. – Krenula je utakmica

6. – Futsal Dinamo vodi 1:0. Strijelac je Mužar

11. – Novo Vrijeme je izjednačilo na 1:1! Barbarić je zabio iz slobodnog udarca s 12 metara

12. – Zaprijetio je sada i Suton. Lopta je otišla malo pored vrata

13. – Futsal Dinamo vodi 2:1. Nakon kornera za Novo Vrijeme sjevnula je kontra gostiju, a u strijelce se upisao Filip Novak

20. – Kraj prvog poluvremena

21. – Krenuo je drugi dio

26. – Mogli su Makarani do izjednačenja. U razmaku od nekoliko sekundi iz blizine su šutirali Suton i Gašpar, oba puta obranio je Piplica

27. – Dobar udarac Sutona iskosa sa sedam metara, malo pored vrata

33. – Drugi žuti karton za Sutona. Gosti će imati igrača više

34. – Sjajne dvije obrane Baškovića. U oba navrata iz blizine je šutirao Šućur

35. – Još jedan udarac Šućura. Ovaj put vratnica je bila saveznik Makarana

36. – Pet minuta je do kraja. Novo Vrijeme je izdržalo pritisak gostiju u situaciji kada su dvije minute imali igrača manje nakon isključenja Sutona. Još jedan opasan napad gostiju. Čekol je ostao sam, lopta je pogodila vratnicu

37. – Tri minute do kraja. Makarani igraju s golmanom/igračem. Crni dres ima Blago Gašpar

38. – Kakva šansa za Novo Vrijeme! Rafinha je s pet metara uzdrmao gredu

40. – Tri sekunde prije kraja Novo Vrijeme imalo je šansu izjednačiti na 2:2, ali je udarac Rafinhe iz akumulacije obranio Piplica