Sport 365
11:33 pm

Tudorov Marseille upisao novu pobjedu

Marseille je upisao novu pobjedu u Ligue 1. Momčad Igora Tudora je u 24. kolu francuskog prvenstva pobijedila u gostima Toulouse 3:2.

Domaćin je poveo u trećoj minuti pogotkom Thijsa Dallinga. Marseille je izjednačio u 52. minuti preko Chancela Mbembe. Gosti su poveli sedam minuta kasnije, kada je poentirao Cengiz Under. Treći gol za Marseille je zabio Nuno Tavares. Konačni rezultat je postavio Ado Onaiwu u 87. minuti.

Marseille je ovom pobjedom ostao na drugom mjestu. Za vodećim PSG-om zaostaju pet bodova, dok imaju dva boda više od trećeplasiranog Monaca.