11:22 pm

Europska liga: Barcelona i Manchester United remizirali na Camp Nou

Odigrane su prve utakmice šesnaestine finala Europske lige.

Najviše pažnje je privukao susret Barcelone i Manchester Uniteda na Camp Nou. Barcelona je povela u 50. minuti, kada je Marcos Alonso zabio glavom nakon kornera. ‘Crveni vragovi’ su izjednačili samo dvije minute kasnije preko Marcusa Rashforda. Manchester United je do preokreta došao u 59. minuti, kada je svoju mrežu zatresao Jules Kounde. Konačni rezultat je postavio Raphinha u 76. minuti.

Union Berlin je odigrao 0:0 na gostovanju kod Ajaxa . Josip Juranović je odigrao cijeli susret za goste.

Svi rezultati šesnaestine finala

Ajax – Union Berlin 0:0

Barcelona – Manchester United 2:2 ( Alonso 50., Raphinha 76. – Rashford 52., Kounde autogol 59.)

Šahtar – Rennes 2:1 ( Kryskiv 11., Bondarenko 45+1, – Toko Ekambi 59.)

Bayer Leverkusen – Monaco 2:3 ( Diaby 48., Wirtz 59. – Hradecky autogol 9., Diatta 74., Disasi 90+2.)

RB Salzburg – Roma 1:0 (Capaldo 88.)

Juventus – Nantes 1:1( Vlahović 13. – Blas 60.)

Sevilla – PSV 3:0 ( En Nesyri 45+2, Ocampos 50., Gudelj 55.)

Sporting – Midtjylland 1:1 ( Coates 90+4. – Ashour 77.)