Sport 365
12:41 am

Premierliga: Manchester United jedva izvukao bod protiv Leedsa

Piše A.T.

Manchester United je u zaostalom susretu engleske Premierlige remizirao s Leedsom 2:2.

Gosti su poveli već u prvoj minuti pogotkom Wilfireda Gnonta. Leeds je poveo 2:0 u 48. minuti, kada je Rafael Varane poslao loptu u vlastitu mrežu. Manchester United se vratio u 62. minuti, kada je gol zabio Marcus Rashford. Bod je ‘crvenim vragovima’ osigurao Jadon Sancho pogotkom u 70. minuti.

Manchester United se imao priliku izjednačiti na ljestvici s gradskim rivalima eventualnom pobjedom, no gosti iz Yorkshirea su u prvoj utakmici s privremenim trenerom Michaelom Skubalom, nakon što je otkaz dobio Jesse March, osvojili bod.