11:29 pm

Barcelona s igračem manje preokrenula vodstvo Osasune

Barcelona je u 14. kolu španjolske La Lige došla do vrijedne pobjede 2:1 na gostovanju kod Osasune. David Garcia je već u šestoj minuti doveo domaćina iz Pamplone u vodstvo. ‘Blaugrana’ je upala u probleme u 31. minuti, budući da je Robert Lewandowski dobio drugi žuti karton. Pedri je u 48. minuti zabio za izjednačenje, a tri boda je Barceloni osigurao Raphinha pogotkom glavom u 85. minuti.

Ante Budimir je za Osasunu ušao u igru u 83. minuti.

Ovom pobjedom je Barcelona osigurala prvo mjesto prije stanke za Svjetsko prvenstvo, budući da Realu bježi pet bodova, a ‘kraljevski klub’ prije stanke ima odigrati još jedno kolo.