Sport 365
8:33 pm

Prvi poraz Pašalićeve momčadi

Piše D. L.

U 11. kolu talijanske Serie A, Atalanta je na svom terenu poražena od Lazia 0:2.

Gosti su poveli već u 10. minuti susreta kada je Mattia Zaccagni poentirao na Pedrovu asistenciju. Svoju prednost povećali su početkom drugog dijela pogotkom Felipea Andersona

U posljednjoj minuti regularnog vremena Atalanta je ostala s igračem manje jer je Luis Muriel zaradio drugi žuti karton.

Mario Pašalić iz igre je izašao na poluvremenu, dok je Toma Bašić ušao u 70. minuti.

Ovo je prvi ovosezonski poraz Atalante u Seriji A. Do ove utakmice su upisali sedam pobjeda i tri remija.

Ovom pobjedom Lazio se bodovno izjednačio s Atalantom te su trenutno treći u ukupnom poretku, dok momčad iz Bergama zauzima mjesto iza.

U sljedećem kolu Lazio dočekuje Salernitanu, a Atalanta gostuje kod Empolija.