5:02 pm

Vlašić odigrao cijeli susret, Torino poražen na Maradoni

Piše D. L.

U osmom kolu talijanske Serie A, Napoli je na svom terenu svladao Jurićev Torino 3:1.

Za domaćine je u prvih dvanaest minuta dvaput poentirao Andre Zambo Anguissa, a treći njihov pogodak zabilo je ovosezonsko pojačanje Khvicha Kvaratskhelia u 37. minuti utakmice.

Antonio Sanabria smanjio je domaće vodstvo u zadnjoj minuti prvog dijela.

Ivan Jurić je u ovoj utakmici zaradio crveni karton zbog prigovora.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu.

Napoli je neporažen i trenutno se nalazi na prvom mjestu Serie A. Momčad Luciana Spallettija upisala je šest pobjeda i dva remija ove sezone. Torino je ostao na devetom mjestu s deset bodova iz osam utakmica.

U sljedećem kolu Napoli gostuje kod Cremonesea, a Torino Ivana Jurića dočekuje Empoli. Prije tog ogleda, vodeća momčad Serie A putuje u Amsterdam na utakmicu Lige prvaka s Ajaxom.