9:57 pm

Pobjeda Dinama, gosti kraj utakmice dočekali s osmoricom!

Piše N.M.

Dinamo je u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Lige prveka svladao Ludogorec sa 4:2 i tako prošao dalje.

Zanimljivo je to što su gosti utakmicu završili s osam igrača, isključeni su Yankov u 17., Rick u 72., te Karnicnik u 84. minuti. Kod ovog trećeg je dosuđen kazneni udarac za Dinamo, gdje je branič Ludogoreca povukao Oršića u izglednoj prilici za pogodak, te je postao treći igrač gostiju sa crvenim kartonom. jedanaesterac je realizirao Bruno Petković, koji je u igru ušao u 71. minuti, a publika ga je dočekala zvižducima. Bio je to drugi kazneni udarac za Dinamo, prvoga je realizirao Oršić u 27. minuti.

Za ulazak u skupinu Lige prvaka Dinamo će igrati protiv norveške momčadi Bodo/Glimt.