8:03 pm

LIGA NACIJA: Uvjerljiva pobjeda Makedonije

Piše D. L.

U 4. kolu Lige nacija Sjeverna Makedonija je na domaćem terenu deklasirala Gibraltar 4:0.

Prvi pogodak postigao je ponajbolji igrač domaće reprezentacije Enis Bardhi već u četvrtoj minuti susreta.

Deset minuta kasnije Bardhi je asistirao Bojanu Miovskom koji je poentirao za povećanje makedonske prednosti. Miovski je zatim postigao i svoj drugi pogodak na susretu te postavio rezultat na 3:0. Četvrti pogodak za domaćine postigao je Darko Churlinov u 31. minuti.

Makedonac u redovima Hajduka Jani Atanasov nije se našao na popisu trenera Blagoja Milevskog.

Ovom pobjedom Sjeverna Makedonija učvrstila se na drugom mjestu te zaostaju tri boda za Gruzijom.

Gibraltar je ostao na posljednjem mjestu sa samo jednim osvojenim bodom.